TED Talks

Член од
16 јули 2021
Мислења
247
Поени од реакции
558
Мислам дека TED Talks заслужуваат тема и honorable mention. Ја отварам темава со цел да споделуваме видеа кои ни го фатиле вниманието и/или да дебатираме за истите.

Јас ќе започнам со:


But there will be more to come
 

Kajgana Shop

На врв Bottom