SOTW Натпревар #28 [Пријавување]

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.465
Поени од реакции
13.224
Тема : Science Fiction

Пријавувањето трае до :
22.03.2013 ( петок )p.s. нека победи најдобриот (y)
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.770
Поени од реакции
11.865
Опет имав грешки со димензиите, па еве повторно нова фотка.

cats.jpg
 
На врв Bottom