SOTW Натпревар #27 [Пријавување]

Статус
Затворена за нови мислења.

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.880
Поени од реакции
43.945
Тема:
Историски личности

Пријавување до:
15.03.2013 (Петок) 23:59
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom