SOTW Натпревар #26 [Гласање]

  • Креатор на темата BrunoFresh
  • Време на започнување

SOTW #26


  • Вкупно гласачи
    31
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
12.997
Поени од реакции
7.599
Уау. Три избори и сите три се mediocre.
Нишо лично али изгледаат ко без душа да сте ги праеле.
Него поентава на постов ми е да сум хејтер ко шо се глеа.
Ако паднете на 2јца натпреварувачи ќе праи пауза SOTW малце.
Или ќе биде SO2W (signature of 2 weeks).
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.517
Поени од реакции
42.716
Уау. Три избори и сите три се mediocre.
Нишо лично али изгледаат ко без душа да сте ги праеле.
Него поентава на постов ми е да сум хејтер ко шо се глеа.
Ако паднете на 2јца натпреварувачи ќе праи пауза SOTW малце.
Или ќе биде SO2W (signature of 2 weeks).
Друже, ти си задолжен за овој дел од форумот ? :)
Ако си, пробај да ја кренеш активноста, а не одма со негативни коментари со цел прекинување на натпревариве.
Штом коментираш на креацииве, значи и ти си некој дизајнер...па земи одвој малку време, направи нешто... :)
Учествувај и ти во натпревариве

Пауза оддамна не сме правеле... :unsure:

За повторно активирање на истите, ние, самите членови се организиравме и се надевам дека овој пат ќе биде успешно.
Сметам дека за тоа требаше модераторите да се погрижат :)
Можеби овој пат темата не беше погодена, но минатиот имавме солидна бројка на пријавени.
 
B

BrunoFresh

Гостин
Друже, ти си задолжен за овој дел од форумот ? :)
Ако си, пробај да ја кренеш активноста, а не одма со негативни коментари со цел прекинување на натпревариве.
Штом коментираш на креацииве, значи и ти си некој дизајнер...па земи одвој малку време, направи нешто... :)
Учествувај и ти во натпревариве
Tокму така

Пауза оддамна не сме правеле... :unsure:
Пред #25 правевме пауза и тоа доста голема колку што памтам.

Можеби овој пат темата не беше погодена, но минатиот имавме солидна бројка на пријавени.
Истово сакав да го кажам за погорниот пост од Isak. Се зависи од темата. Пример јас секогаш се пријавувам, арно ама ова тема не ми одговара мене или едноставно немам идеа за таа тема, и не се пријавив. Ако паднало на 3ца незначи дека другиот пат ќе има само 1 пријавен. Учеството не е задолжително или само за оние исти играчи цело време што играме. Можеби победникот ќе одбери предобра тема другиот пат, па ќе има можеби 10 души пријавено.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
12.997
Поени од реакции
7.599
Напишав километарски пост и го избришав, терајте како знаете.
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
87
Поени од реакции
159
Мислите дека мене секогаш ми лежи тема ? Ако си дајнер си дизајнер ако не ќе наодите смешни изговори не ми лежи темата !! Се пријавив со каква таква креација да помогнам да го вратиме овој дел од кајгана и сум сигурен дека овој дел ќе има подобра иднина !!
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom