SOTW Натпревар #24 [Дискусии]

Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Де бе, нема тема карактер од игра/филм и никој не се пријавува? :icon_lol:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.144
Поени од реакции
41.750
Ми се допаѓа темата...
И ќе се пријавам...ако не стигнам до петок да направам нешто ново, ќе се пријавам со старо :D
Имам еден псд фајл што почнав да си правам еден потпис со М3, па нешто не тргна по планот и престанав...али со малку работа ваљда ќе биде нешто :D
 

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.136
Поени од реакции
21.318
А можи и со стари креации ? Ако можи, ќе се гужвам на натпревариве.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Па тоа не сфаќам што е целта со стари креации ? Ве мрзи да пробате нешто или ?
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
3.606
Поени од реакции
4.683
Кој марјан ,он најголема мрза е :D ,за џон зборам :D

Јас ќе се пријавам до крајниот рок .
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
3.606
Поени од реакции
4.683
Знам дека каснам со пријавувањето али пушти една ферка да не ни пропаднат креациите инфекцијо :)
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
:pos:
Абе нека фура цела недела до петок..ако се пријави уште некој топ. и онака ова е последна тема отворена од мене :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom