SOTW Натпревар #20 [Пријавување]

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Тема: 8-bit

Пријавувањето трае до :
11.08.12 ( Петок )

Читај ги правилата тука , коментари итн тука
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom