Slice Ohrid

Член од
29 март 2013
Мислења
162
Поени од реакции
24
Како да аплицирам за во НАСА а лицата што ме интервјуираат се со полош англиски од мојот. Како и да е од тоа што видов голем дел од вработените се Албанци и тие се привилегирани, а во тој делот за грижа за корисници се вработени тешки бараби лица што во животот не фатиле никаква работа до сега.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
162
Поени од реакции
24
Најнова информација која ја слушнав од менаџерот за партнерства е дека набрзо ќе се испуштаат вработени и бројката драстично ќе се намали
 

Meh

Член од
15 април 2012
Мислења
1.341
Поени од реакции
2.210
Најнова информација која ја слушнав од менаџерот за партнерства е дека набрзо ќе се испуштаат вработени и бројката драстично ќе се намали
Хах!

Ни Б од бизнис терање не знаат.
 
Член од
18 јуни 2021
Мислења
3
Поени од реакции
0
Dali nekoj sto bil na intervju moze da kaze sto prasanja postavuvaat?
 
Член од
3 мај 2021
Мислења
13
Поени од реакции
4
jas bev na intervju pa na nekoj test i ne me viknaja se odgovoriv tocno , angliski perfekt ama ne e makedonska firmata izgelda zato , testojte se isti ko tie na internet od ielts koj gi trkalat
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.968
Поени од реакции
39.542
не се замарајте со овие уопште, џабе времето ќе си го губите.
 
Член од
18 јуни 2021
Мислења
3
Поени од реакции
0
Dali moze da mi objasnis kako bese sakam da se prijavam pa me interesira od prilika da znam oti prv pat kje odam na intervju ako moze da spodelis
 

Kajgana Shop

На врв Bottom