SE PRODAVA: Graficka Karta Sapphire AMD R9 270 2GB Dual-X

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од Winncoot, 11 април 2019.

 1. Winncoot

  Winncoot

  Член од:
  30 јуни 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Графичка карта.
  Sapphire AMD R9 270 2GB Dual-X. Користена е само за гејминг. Одчично сочувана како што е купена (без никакви оштети) Доаѓа со кутијата со сите аксесоари, кабли итн. (Како купена, така продавам).
  Ги тера сите игрици до ден денес без проблем.
  Врши работа и за софтвер едитинг.
  Цена: 3500МКД (не е фиксна)

  Заинтересирани во порака!
   
 2. Winncoot

  Winncoot

  Член од:
  30 јуни 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0

Сподели преку: