Screenshot за најнабилдан херој во DotA

S

StormRage

Гостин
Давион со 2xAC, Satanic, Vanguard,Treads и HoT... уште малкѕ и на фонтаната ќе ја биев :pos2:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
да, да, и да игравте -wtf mode, со омнинајт до тебе цело време да пуште улти, никојпат нема да ја утепаш : ))
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.265
Поени од реакции
8.228
Порано беше интересно, коа имаше буш, а не фонтана, и коа буш можеше да се утепа со медуза или со давион -.-

Едит: 5.84ц офкорс.
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
aeon ја убија фонтаната, пред недела дена, у дота приде азија.
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
немаше урса мислам, rexxar, sniper и уше нешто, не се сеќавам точно, изгледав едно 30 реплеја од тогаш : )
 
На врв Bottom