Samsung Galaxy S9/S9+ [Помош/Информации/Прашања/Новости]

Дискусија во форумот 'Android' започната од Trajce Vasilev, 17 ноември 2017.

 1. The Wild Boy

  The Wild Boy

  Член од:
  26 декември 2017
  Мислења:
  855
  Допаѓања:
  311
  Ја имаш пуштено Swipe Fingerprint Gesture опцијата? Многу е корисна.
  Татко ми зема A8 2018,и има опција кога ќе повлечеш со прстот надоле, го повлекува панелот за нотификации/опции.
   
 2. *fiesta*

  *fiesta*

  Член од:
  17 септември 2016
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  0
  Здраво, некој што користи с9 да ми предложи убо и квалитетно заштитно стакло од каде би можел да земам? Кладов едно земено од мобилара ама ете почна воздух да прима од страни да се пододлепва..
   
 3. AAbrat

  AAbrat *******

  Член од:
  28 октомври 2015
  Мислења:
  330
  Допаѓања:
  336
  20190611_201908.jpg
  Една од денеска. :)
   
  На The Wild Boy му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: