Sakame da tuzime Proizvoditel na Man kamjoni

  • Креатор на темата gurba
  • Време на започнување

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.396
Поени од реакции
7.585
ништо фала за одвоеното време по се изгледа ке ја пиам таа ладната вода ке бришам солзи и ке работам ана веке од Ман аман мамицата даим го ебам преку 15 има блокирани
Друже, тоа е тренд во авто индустријата. Истото ќе биде и со другите марки на камиони.

Денешните коли од 2016 наваму се веќе за во депонија, додека тие под 2016 се ко нови и ќе поминат 3 пати повеќе. Се измајмунија производителите за повеќе профит и пазарот на втора рака го уништија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom