Roger Brothers - во наши раце

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.854
Поени од реакции
1.228
воа не го очекував од ацид:pos2:
ако малце размислите исти ку*ац е и андреев:toe:
само шо него го правдаа: има пари, си ебе, се дружи со познати етц етц
па добро бе мене јасно ми е дека се уфилмани, ама пазете го моментот 1:08 каде што го даваат и татко им:pos2: боже мој
можеби на наредниот спот ке ја дадат баба им со пакетчето шо им го дала за нова година:kesa:
\
Баш сакав сеа тоа да го кажам,со кој памет го стаиле татко им и уште викаат имате поздрав од мојот татко и овај со колата .. :tapp:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Лелеле кои селјачишта се само овие,плачат за ќотек ама богами го добија од на брат ми другар ги фатил и ги измаал малце
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Од километар се познава дека е дело на слаткар :tapp: понатаму не коментирам
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Од километар се познава дека е дело на слаткар :tapp: понатаму не коментирам
смотко...они сами кажаа дека слаткар им ја напраил песната, томато продукција спотот...фатиле врски за типките, а пеењето им е срање..а тоа што им е дигнат носот е тек трето...:)
 
А

Ајсшутер

Гостин
Со кој памет сељациве земале песна и спорт да прават башка момент е татко им кога иде :tapp:

Кешот бил во нивни раце
Девојките биле во нивни раце
Сељаци умрени овие треба да ги истепаат асално паметот да им дојде :tapp:
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
смотко...они сами кажаа дека слаткар им ја напраил песната, томато продукција спотот...фатиле врски за типките, а пеењето им е срање..а тоа што им е дигнат носот е тек трето...:)
глупко :) и да не кажат од кој е песнава еднаш слушни ја ке сфатиш од кого е :Ѕ цц деца!
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
глупко :) и да не кажат од кој е песнава еднаш слушни ја ке сфатиш од кого е :Ѕ цц деца!
тапоглавко :) (мора да престанеме со овие нагалени навреди :pos:) знам ја слушнав, се слуша слаткар у позадина како вика “у наши раце“..башка слаткар не праи музика он е само текстописец и настапувач...башка пишав поназад ако не прочита...
....татко им има пари, они имаат време (сите немаат мозок) и оп спот...

п.с. слаткар се “опарил“ од овие :)
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
тапоглавко :) (мора да престанеме со овие нагалени навреди :pos:) знам ја слушнав, се слуша слаткар у позадина како вика “у наши раце“..башка слаткар не праи музика он е само текстописец и настапувач...башка пишав поназад ако не прочита...
тапоглавко....омг :D:D:D како и да е се разбрафме :)
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
смотко...они сами кажаа дека слаткар им ја напраил песната, томато продукција спотот...фатиле врски за типките, а пеењето им е срање..а тоа што им е дигнат носот е тек трето...:)
немој да им ги зимаш авторските права за дигање нос оти сеа ке се степаме:pishtoldz:
не ме провоцирај оти вака ке стане

Кешот бил во нивни раце
Девојките биле во нивни раце
Сељаци умрени :tapp:
хахаха :zlo:сега се они во наши раце за ремет....штета што не се спомнува тоа во песната:kesa:
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
159
Поени од реакции
13
kolku ste ljubomorni na decava?
kolku sega "poznati faci "startuvale so vakov i poslab kvalitet a uste se prepalkaat po scenava nasa kutra?
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.547
Поени од реакции
10.672
И после ние сме имале сцена?...
:icon_lol: со вакви копуци, да.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom