Remote Access

Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Chekam dobro programche za Remote Access (znachi slichno na ona od WinXp sto go ima)

dajte nekoe samo sto go imate provereno, ili znaete deka super funkcionira


10% od profitot sto ke go napraam :wink:
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.539
Поени од реакции
7.214
Кој профит? Ај веќе со тој профит па дај префрли на сметката...

Ај да видиме за проблемов...

Најдобриот ваков програм викаат дека е GoToMyPC. 2 минути ќе ти бидат потребни за сетап, а дури имаш и телефонска подршка. +1 888 259 3826.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
169
Поени од реакции
1
kazi ja ti programata jas ti ja naogam so se krak :)
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.539
Поени од реакции
7.214
Еве најдов уште едно бесплатно прилично лесно програмче. Го имаме тестирано со Princ пред 2 години или така нешто.
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Sape, pa ajde koga ke imash free time proveri dali sum online pa da ja probame zaedno. Jas sega ke ja instaliram, no ne mozam da ja probam zaso i drugive pcs niz kukava mi se so ista IP... ili mozda ke mozam, aj ke probam pa ke ti kazam, ama ti sepak pvt me :tra:

edit:

Instalirav, mi "mirisa" na solidno programche, ostanuva uste zaedno da go probame ;)

fala Sape!
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Андроник напиша:
Најдобриот ваков програм викаат дека е GoToMyPC. 2 минути ќе ти бидат потребни за сетап, а дури имаш и телефонска подршка. +1 888 259 3826.
bara cc, nikad ne bi stavil, znachi ova odpaga, ke probam narednoto...
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
21
Поени од реакции
0
http://www.dameware.com/downloads/

DameWare NT Utilities

DameWare Mini Remote Control

Mislam deka se dosta dobri, Remote Control ne sum go koristel no od DameWare NT Utilities sum prezadovolen.
 
Член од
30 јуни 2005
Мислења
25
Поени од реакции
0
humanoid izvini ali toj cod jas go kupic ne e nekoj haknat da si znaes toj kod e legalen ...
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.539
Поени од реакции
7.214
И да е легален забрането е да го објавиш на јавен форум. И другите сериски се купени, што мислиш од каде доаѓаат?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom