Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.273
Поени од реакции
23.079
А за сезонава решение како би ги имале и Спортклуб и Арена програмите.
Давајте предлози, само не двегодишни договори со Т-Хоум.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.188
Поени од реакции
3.082
Тибам наследството од 1.000.000$, ич нека не ми оставаат толку бе нема ни за 3 месеци таму
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.702
Поени од реакции
6.640
Повеќе нема да ни покажуваат снимки од проверка

RDT_20210720_1243566395348979606264582.png
 
Последно уредено:
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.149
Поени од реакции
6.237
Игравме против нив пред неколку дена, знам дека е само пресезона, но сите во нападот го баравме него. Јунајтед мора да го доведе Трипие. Знам дека Јунајтед го сака Трипие и тоа ќе биде добро за нив, бидејќи Ван Бисака не знае да се брани. Не е добар ниту неговиот завршен пас и тоа не е добро ниту за напаѓачите, – вели Остин во интеврјуто за „Ток Спорт“

 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.553
Поени од реакции
48.968
Кладилнициве веројатно се надеваат на тоа дека Кејн ке заврши во Сити и му даваат добри изгледи на Сити дека ке земе пак ПЛ. Челси и ливерпул како втори фаворити имаат по 6 коефициент.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.221
Поени од реакции
40.940
Кладилнициве веројатно се надеваат на тоа дека Кејн ке заврши во Сити и му даваат добри изгледи на Сити дека ке земе пак ПЛ. Челси и ливерпул како втори фаворити имаат по 6 коефициент.
Све има само тема нема :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom