Power tower

Член од
27 јануари 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo lugje, kaj mozam vo Skopje da najdam soliden Power Tower?
 

pumaval

Дрвен Адвокат
Член од
5 септември 2008
Мислења
1.467
Поени од реакции
586
Разгледај на онлајн огласите шо има. Половни се од 50 е нагоре, а има дечко од Кочани што прави ,,по мерка" справи исто на огласите ќе го најдеш. Патем ако си се снашол речи од каде како што :)
 
На врв Bottom