Pentax SMC-FA 28-80mm F3.5-4.7

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Pentax SMC-FA 28-80mm F3.5-4.7
цена 50 еур !
тел.070 282 515
 

Kajgana Shop

На врв Bottom