PANDORA PAPERS

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Нели две фирми се. Абе со вакво УЈП и ФИНПОЛ кој ќе се ебава да отвара фирми на Кариби. Овде е пералната само да се врзеш со некој од банкариве по можност Хари и цепај. Ќе те пишуе по некој си пејпери таму. Којзнае кои несреќи се ова, ја сумњам на она мизеријана Керим. Он така префинето делува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom