nvidia geforce gt 710

Член од
5 јуни 2009
Мислења
6.928
Поени од реакции
9.245
Тоа се случува поради тоа што Windows е ѓубре. Имав ист проблем. Инсталирав anniversary update и го нема проблемот.
 
На врв Bottom