NextCloud Admin/Developer

Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
13
Ни треба појачување на борбената линија во позадина :)
Linux, NextCloud admin кој секако ќе може да работи и цело работно време, па уште ако има и веќе солидно искуство и во други програмски јазици.

Плата, зависи од саатница, од искуство и е сигурно НАД просекот во областа.

Повеќе инфо ---> АПЛИКАЦИЈА
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.206
Поени од реакции
2.153
Смешен оглас. Не го ни читам подалеку од ова:

Long term experience with NextCloud

Како може некој да има long-term искуство во технологија која што е стара 2-3 години? :sramezliv:

Никад нема да најдете човек за позицијава како што барате, just saying...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom