netcetera, endava или musala soft?

LePAk

пензиониран воваџија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
113
Поени од реакции
80
По кои критериуми ги рангираш?
Извини ако ти ги повредив чувствата, чисто субјективно мислење склопено од искуства од луѓе што ги знам а работеле во наведените, рецензии, лично убедување итн..
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.825
Поени од реакции
18.506
Ни малку. Ме интересираше чисто за критериумите. И кои критериуми?

Бенефити, плата, работни саати и можност за remote работа, одговорности на секој вработен, тимска работа, култура и вредности на компанијата, човечките односи на работа, можности да растеш професионално, можности да работиш со нови технологии, бекграунд или портфолио на компанијата?
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.848
Поени од реакции
11.070
Извини ако ти ги повредив чувствата, чисто субјективно мислење склопено од искуства од луѓе што ги знам а работеле во наведените, рецензии, лично убедување итн..
Многу сте сензитивни, човекот праша просто прашање што и мене ме интересира.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom