Misterija

Член од
6 јануари 2020
Мислења
4
Поени од реакции
3
Zdravo,sakam da prasam, pred vratata celata kvaka bese so bel vosok od sveka nasekade po vratata i na pragot,Deneska e Badnik ,veruvajte mi se naeziv koga vidov nasekade vosok sepak ziveam vo zgrada i samo na mojata vrata imase vosok,dali ova bi mozelo da e nekoj vid na magija,,inaku jas ne veruvam vo magii no veruvam deka ima zlobni luge,,,Blagodaram
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Zdravo,sakam da prasam, pred vratata celata kvaka bese so bel vosok od sveka nasekade po vratata i na pragot,Deneska e Badnik ,veruvajte mi se naeziv koga vidov nasekade vosok sepak ziveam vo zgrada i samo na mojata vrata imase vosok,dali ova bi mozelo da e nekoj vid na magija,,inaku jas ne veruvam vo magii no veruvam deka ima zlobni luge,,,Blagodaram
Не веруваш у магии, ама прашуваш за магии и се се наежила? :boksix:
Абе марш там на фефима факин форум!
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Zdravo,sakam da prasam, pred vratata celata kvaka bese so bel vosok od sveka nasekade po vratata i na pragot,Deneska e Badnik ,veruvajte mi se naeziv koga vidov nasekade vosok sepak ziveam vo zgrada i samo na mojata vrata imase vosok,dali ova bi mozelo da e nekoj vid na magija,,inaku jas ne veruvam vo magii no veruvam deka ima zlobni luge,,,Blagodaram
Не.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Не.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Како бе не? Хиљаду посто е магија и тоа не се зезам. Ама можат да и ја скинат само на фемина. Тука не кинеме такви ниски магии. Зашо бе деца ме будете за вакви глупави магии. Станав да се измочам и осеќам дека некој ме прашал нешто на подфорум мистерија и ај да проверам. Сега мене ме фати магијата па се расонив и неможам да запијам. :mad:
Автоматски споено мислење:

Шо ми го лајкаш бе ти @Bibo расонувањето после само факин саат време? Ти си се наспал цела ноќ и те боле курац сега. Ц ц ц...
 
Член од
6 јануари 2020
Мислења
4
Поени од реакции
3
Не веруваш у магии, ама прашуваш за магии и се се наежила? :boksix:
Абе марш там на фефима факин форум!
Како бе не? Хиљаду посто е магија и тоа не се зезам. Ама можат да и ја скинат само на фемина. Тука не кинеме такви ниски магии. Зашо бе деца ме будете за вакви глупави магии. Станав да се измочам и осеќам дека некој ме прашал нешто на подфорум мистерија и ај да проверам. Сега мене ме фати магијата па се расонив и неможам да запијам. :mad:
Автоматски споено мислење:

Шо ми го лајкаш бе ти @Bibo расонувањето после само факин саат време? Ти си се наспал цела ноќ и те боле курац сега. Ц ц ц...
Nemora da navreduvas,,imaj malku respekt,A vie da nadevte pred vasiot dom vosok nasekade od sveka
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
A vie da nadevte pred vasiot dom vosok nasekade od sveka
Ќе го видев и ќе речев "ц ц ц ова комшииве се асоцијалци се, види што ѓубре направиле тука, се испрљале со восок... ама ај, утре ќе исчисти чистачката" и ќе си продолжам со животот ко ништо да не се случило.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Член од
6 јануари 2020
Мислења
4
Поени од реакции
3
vo red e,zezaj te se,jezivo e e custvoto,ima luge so bolni umovi
i jas prodolzuvam so zivotot koj nema druga rabota neka se bavta so jadni raboti,,barav samo necie mislenje,tolku,,blagodaram
Автоматски споено мислење:

Govinda vas vi se obrakam,,ova sloboden forum,,ako ne si dovolno kompententen zaobikoli gi moite poraki,cim nemas respekt na odnesuvanje nemora nisto da dodavas,,blagodaram
 

Kajgana Shop

На врв Bottom