Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.372
Поени од реакции
11.729
Gcam na Redmi note 9 pro.

IMG_20201122_151030.jpg

Stock kamerata.

IMG_20201122_151018.jpg


Ne gledam nekoja drasticna razlika.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.902
Поени од реакции
17.199
Ај сега кога ќе се стемни сликни на истата локација.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.902
Поени од реакции
17.199
Кој GCAM и кои сетинзи? Која е која ќе ти кажам кога ќе седнам на PC.

Night mode користеше?
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.372
Поени од реакции
11.729
Кој GCAM и кои сетинзи? Која е која ќе ти кажам кога ќе седнам на PC.

Night mode користеше?
Незнам точно која, на друг форум ја имаше препорачано ти, имам уклучено нешто ХДР и уште еден сетинг, по твоја препорака. :D

Ништо против, само негледам огромна разлика.
 
Член од
1 септември 2018
Мислења
169
Поени од реакции
496
Дали е лесно кршливо задното стакло на кинезиве (шао/хуа) ако се во футрола и при нормална употреба т.е повремен пад на асфалт, плочки, паркет, да ги подмавниш од маса итн. И дали со тоа автоматски престанува гаранцијата за во иднина?
Самсунзиве знам дека се од мочка праени.
 
На врв Bottom