Men only!

Член од
31 јули 2012
Мислења
29
Поени од реакции
43
Можно е да ви се свиѓа страничкава, пошто има јаки работи, посебно за машки, во некој спортски-street стил :D

www.gi-apparel.com
 

Waverly Raven

Valedictorian
Член од
3 мај 2013
Мислења
152
Поени од реакции
78
Дали има некој искуство со Signori и како им се движат цените на услугите и костумите?
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
811
Поени од реакции
510
Кaквa кoмбинaцијa дa терaм сo бoрдo сaкo? Кaкви пaнтoлoни, мaшнa, пaтики, кoшулa oдaт нaјдoбрo сo бoрдo сaкo?
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Кaквa кoмбинaцијa дa терaм сo бoрдo сaкo? Кaкви пaнтoлoни, мaшнa, пaтики, кoшулa oдaт нaјдoбрo сo бoрдo сaкo?
Сако ептен сако ко за на свадби или блејзер?
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Кaквa кoмбинaцијa дa терaм сo бoрдo сaкo? Кaкви пaнтoлoни, мaшнa, пaтики, кoшулa oдaт нaјдoбрo сo бoрдo сaкo?
Мој предлог.............., бордо сако, кремасти панталони, кремаста или бела кошула, а патики, каиш и лептир машна борди. Башка лептир машна и не мора да носиш чим си за на матура:D
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Какви крем панталони и бела кошула....

Бордо и тегет најубава комбинација. Кошула нешто комбинација од овие две бои или светло сина. Ако е ко за на свадби тогаш во комбинација со црни панталони и бела кошула.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: M-1

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Какви крем панталони и бела кошула....

Бордо и тегет најубава комбинација. Кошула нешто комбинација од овие две бои или светло сина. Ако е ко за на свадби тогаш во комбинација со црни панталони и бела кошула.
Остај го сунѓерон само комбинации е хахаха
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
811
Поени од реакции
510
Препoрaкa зa дoбaр фризер низ Скoпјевo aмa без изгoр цени.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Абе пoјмa немaм кaкo се клaсифицирaaт тие, инaку зa мaтурa ми е.
Само ко шо ти спомна Дињата на Анчо, јас исто ќе се надворзам.
Кежуал само и младешки. Ќе ти пратам неколку линка како примери од прилика шо би барал.
Значит тегет пантолони овој тип и овој и вака
Кошула ова, ова или ова (без џеб) или мојш и крајна бела варијанта со некој принт на нејзе. Горните копчиња зависит на кое растојани се зашиени 1 до 2 откопчани.
Блејзер имаш.
Шамиче во џебот мојш тегет со полка дот принт или некој друг принт, шамиче бело исто мојт.
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
811
Поени од реакции
510
Само ко шо ти спомна Дињата на Анчо, јас исто ќе се надворзам.
Кежуал само и младешки. Ќе ти пратам неколку линка како примери од прилика шо би барал.
Значит тегет пантолони овој тип и овој и вака
Кошула ова, ова или ова (без џеб) или мојш и крајна бела варијанта со некој принт на нејзе. Горните копчиња зависит на кое растојани се зашиени 1 до 2 откопчани.
Блејзер имаш.
Шамиче во џебот мојш тегет со полка дот принт или некој друг принт, шамиче бело исто мојт.
Пaтем се уште немaм земенo блејзер (или сaкo), вo прoцес нa купувaње сум, нo не мoжaм дa нaјдaм ниту еден вo бoрдo бoјa, бaрем јaс личнo не видoв вo некoлкуте прoдaвници штo ги пoминуaв низ сити мoл вчерa. Предлoг oд кaде би мoжел дa нaјдaм вo тaквa бoјa зa пристoјнa ценa? Истo тaкa предлoг зa oбувки? Пaтики, ципелa, кoјa бoјa најмногу oдгoвaрa? Секaквa пoмoш е дoбредoјденa.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Пaтем се уште немaм земенo блејзер (или сaкo), вo прoцес нa купувaње сум, нo не мoжaм дa нaјдaм ниту еден вo бoрдo бoјa, бaрем јaс личнo не видoв вo некoлкуте прoдaвници штo ги пoминуaв низ сити мoл вчерa. Предлoг oд кaде би мoжел дa нaјдaм вo тaквa бoјa зa пристoјнa ценa? Истo тaкa предлoг зa oбувки? Пaтики, ципелa, кoјa бoјa најмногу oдгoвaрa? Секaквa пoмoш е дoбредoјденa.
Патика, чевли, каиш зависит шо ќе купиш претходно па накрај комбинирање, зато шо некој работи одговараат да се комбинација некои се ептен апла.
Не сме од исти град, така да неможам да ти кажам баш стрикно во кој дуќани да бараш. Но сум посетил и купил од неколку. Па така да за попристапни цени и во рамките на нормалното би ти ги препорачал Tives во близина се на Сити Мол поточна на следнава адреса Никола Русински 3б локал 15. Имаш во близина и училиште само да ме отепаш не ми теквит кое беше. Види ѕирни таму;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom