MaxTV IPTV телевизија (Македонски Телеком) генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

Член од
30 декември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
10
ЕуроСпорт, Дискавери, ХРТ, Нова Хрватска, Нова Спорт, Б92, РТС 1 2 3 и многу други колку квалитетни програми има а ние се фалиме со Пинк од кој поквалитетните канали како Пинк Премиум ги нема
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
ЕуроСпорт, Дискавери, ХРТ, Нова Хрватска, Нова Спорт, Б92, РТС 1 2 3 и многу други колку квалитетни програми има а ние се фалиме со Пинк од кој поквалитетните канали како Пинк Премиум ги нема
И РТС 1,2,3, Nova HR, B92, HRT би биле затемнати одредени термини поради немање авторски права за емитување во Македонија.
Автоматски споено мислење:

Ај некој нек реагира, преку куров од муабетите за Еуроспорт...отворете си посебна тема и мерете ги таму кој има подобра кабловска.
Дај воздржи се од вулгарности нема потреба од нервози и вулгарни зборови барем не за ова.
 
Последно уредено:

Leopeo

SpaceTe
Член од
12 септември 2021
Мислења
87
Поени од реакции
21
Jas eurosport gledam na eden link dobar ako sakate ke vi dadam ne treba mac uzivajte

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Член од
14 август 2010
Мислења
787
Поени од реакции
506
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
Дајте не објавувајте вакви работи. Прво темата не е за IPTV нелегално споделување листи а и тоа колку што знам откако сум модератор на овие теми не би требало да се објавува и е забрането за објавување јавно листи. Подобро на неколку луѓе да ја дадеше во порака приватно а не вака да си ја уништуваш листата.Сега тој што ќе сака да ја гледа прашање е до кога ќе може да ја гледа.
 
Член од
7 јануари 2015
Мислења
916
Поени од реакции
594
Da vinci каналот го нема веќе?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom