M3DS Academy

Член од
22 февруари 2020
Мислења
10
Поени од реакции
0
Здраво на сите, сакам прашам дали има некој искуство со M3DS академијата за дизајн за игри и 3д принтање и моделирање?
Која цена одат обуките и колку се ефикасни?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom