Lugje Vo Crno

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Шо ме мешате мене тука бе безвеза? Алебаци некои ц ц ц....
И каква вас то црна црнотија спопала. Ја сам више за људи у белом, не у црном. А пошто не волим црно-бели свет више сам за људи у порамаџастом. тако да @Ron Burgundy немој да сереш безвезе, мајке ти. :tapp:
Ја кад би отворио други профил, па то нико не би приметио, чак ни сам не би приметио да сам то ја.
Иначе мислам дека имаше најнов филм од Луѓе во Црно. Е него може да го изгледам.
Guru Govinda... cesto im kazuvash raboti shto ne se za neinicirani... te molam seti se na posledniot sostanok... vo etapi mora... ne e sekoj spremen :)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Guru Govinda... cesto im kazuvash raboti shto ne se za neinicirani... te molam seti se na posledniot sostanok... vo etapi mora... ne e sekoj spremen :)
Ма какав те црни гуру спопао коњу један? Узми тамо папир и оловку и записуј твоје филмове тамо...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.672
Поени од реакции
38.856
Шо ме мешате мене тука бе безвеза? Алебаци некои ц ц ц....
И каква вас то црна црнотија спопала. Ја сам више за људи у белом, не у црном. А пошто не волим црно-бели свет више сам за људи у помаранџастом. тако да @Ron Burgundy немој да сереш безвезе, мајке ти. :tapp:
Ја кад би отворио други профил, па то нико не би приметио, чак ни сам не би приметио да сам то ја.
Иначе мислам дека имаше најнов филм од Луѓе во Црно. Е него може да го изгледам.
ист калап е како тебе типов, ама најверојатно е некој заебан трол.
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Ма какав те црни гуру спопао коњу један? Узми тамо папир и оловку и записуј твоје филмове тамо...
prav si, taka se dogovorivme ... deka ne se znaeme :)
Автоматски споено мислење:

ист калап е како тебе типов, ама најверојатно е некој заебан трол.
ist.... samo malku drug metod...
 
Последно уредено:

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.280
,,,aj dosta izigravashe blesavog majmuna,,, :)
,,,,vreme e za kanta,,,
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.280

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Ма није он нашег калибра. Видиш да је прааави shupak. Он то и сам зна, само је избацио једно слово и додао друга два.
On je dokaz da je realnost prejednostavna... nema potrebe da pricash s njima... jasno ti je po ime... a na sledece nivo on si ga sam stavio... u picku mater mozda je bre on hajer level guru? wooooow :)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
On je dokaz da je realnost prejednostavna... nema potrebe da pricash s njima... jasno ti je po ime... a na sledece nivo on si ga sam stavio... u picku mater mozda je bre on hajer level guru? wooooow :)
Ма он ти је shupak левел и то је то. Нема ту шта да се објашњава. Него не брини ти о њему. Игра се он са тетку @bijons
Они су на исти линију и истом левелу.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom