Los Serrano

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
една од најдобрите серии што сум ги гледала . штета што заврши и штета што не ја даваа малку покасно ке имаше поголема гледаност
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
:nesvest::nesvest: Каков шокантен крај, значи на крај испадна се како сон? Или?
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Ако одеше покасно, ќе имаше 100% поголема гледаност
утре ќе има реприза од последната епизода

а од понеделник во истиот термин започнува долгоочекуваната МАШКА ЧЕСТ



:vozbud:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
го гледав од време на време и мислев ке има поубав крај ама.. ама интересна серија посебно кога диего санти и овој високио се заедно хаха..
 

ANTIPATER

of Macedon
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.181
Поени од реакции
44
Крајот беше за никаде!!
Ама темелен сон сонувало батето.
Со последните 2 епизоди се посраа на серијата....тотално непотребни глупости се издешаваа.
Сигурно ли е дека нема да снимаат уште некоја сезона....????
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
НЕМА 100%, завршена е серијата и во Шпанија, али убаво што дадоа кај нас ваква семејна серија
 

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Ич не ми се свиѓаше крајот, цела серија супер ама последната епизода ништо.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
За ѓабе гледање 147 епизоди кога се се случило во еден сон :pos2: (ама ако мене интересен крај ми беше :pipi:)
 
Ј

јовица11

Гостин
Мене не ме бендиса крајот,некако се наопаку тргна и одеднаш Диего се буди од сон.Очекував повеќе,ми фалеше хуморот по кој е карарктеристична серијата,ми фалеше утринската собиранка и гужва во кујната на Серанови,ми фалеа фрките на Фити и многу други ситници кои ги запоставија.Се на се како нагло да го ставиле крајот кој требаше да ја краси целата серија(која беше преубава за мене и ќе ми остане во сеќавање).Во секој случај она што најмногу ми се допадна беше последната сцена.Морници ме полазија кога ги видов Лусија,Ева,Маркос,Диего,Куро,Гиље и Тете повторно на едно место.Како биг рејунион.Во секој случај многу ќе ми фали дневната доза на Серанови.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
И јас ја гледав последната епизода, иако не ја гледав серијата воопшто
мене ме полазија морници како во ниедна друга серија кога главниоот Серано се фрли од мостот, како му се оделуваа рацете од мостот беше страшно
а иначе тааЕва е ќерката на Лусија? епа мислам дека само таа не се појави во последната сцена
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
И јас ја гледав последната епизода, иако не ја гледав серијата воопшто
мене ме полазија морници како во ниедна друга серија кога главниоот Серано се фрли од мостот, како му се оделуваа рацете од мостот беше страшно
а иначе тааЕва е ќерката на Лусија? епа мислам дека само таа не се појави во последната сцена
Да, но се појави и таа, не си ја приметила, сите беа помали. Инаку ќерката на Лусија заедно со Марко, синот на Диего заминаа да живеат во Барселона. Е сега дали така ќе било натаки :pos2:
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.126
Поени од реакции
5.902
Да, но се појави и таа, не си ја приметила, сите беа помали. Инаку ќерката на Лусија заедно со Маркос, синот на Диего заминаа да живеат во Барселона. Е сега дали така ќе било натаки :pos2:
Во Тулуз отидоа, не во Барселона.
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
415
Поени од реакции
11
Ако планирале да снимаат ваква последна епизода требало да ја планираат уште на почетокот, додека децата беа мали, затоа што се приметуваше дека е сега снимана (а направена како да е пред неколку години) :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom