Linux сеуште многу многу назад

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Пример во Линукс ми се нема тоа случено

Слинако е на Желзинчката стананица во Софија

овие монитори се до касата да видеш за кога ти треба воз нормално.Коклку е напреднат windows само:pos2:

Се чуствувам дека сум стигнал на дестинацијата пред да тргнам :pos2::pos2::pos2::pos2:

Знам за кој напреднат за тие што пишуват метод на меурче во .net студио и после е крив Асистентот што нема .net во
лаб.
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Некој беше спомнал дека лугето салкале linux-от да им изгледа како windows.
ама изгледа лугето од МС сакаат windowsot да им изгледа како linux
доказ тука
 

Kajgana Shop

На врв Bottom