Law of attraction

Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Јас мислам дека оваа тема е толку шкарт што ни ти не можеш со своите до посер досадни муабети да ја направиш полоша.

Prove me wrong!
Se slagam so tebe!

Kje te ostavam da se druzish so Govi.

Ljubofff!
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.087
Поени од реакции
15.931
Ме интересира што мислите на оваја тема....Дали верувате во law of attraction и дали го практикувате ...
Veruvame i go praktikuvame law of attraction, kakvi ni se mislite takov ni e zivotot, drugi vikaat sto zracis toa i privlekuvas, a treti velat s kim si takav si. Ima univerzalna vistina vo site tri iskazi. Se nadevam deka i drugi ke si kazat sto veruvaat po odnos na ovaja tema. Pozdrav
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Ме интересира што мислите на оваја тема....Дали верувате во law of attraction и дали го практикувате ...
Постои, како што постои и предетерминираност(судбина) како што постои и рефлексија на уште едно чудо други аспекти. As above so below...се е врзано и се се рефлектира едно во друго.
Само што се тоа постои за колективот....ние не сме одделени од колективот за да функционира било каков закон специјално за нас.
Се надевам дека го објаснив некако....у невербалниот свет ми е јасно како ден, штета што најверојатно не го презентирав како треба :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom