Laibach-Also Sprach Zaratustra 27.03.2018 - МКЦ

Член од
20 јули 2016
Мислења
3.337
Поени од реакции
1.525
Има некои информации за овој концерт. Дали ќе биде само новиот албума Also Sprach Zaratustra...по некоја престава и делото на Ниче? Или ќе има нешто ново. Цената е во ред 500-700 ден. Сега има само по 600 ден од нив купив.
Spectre ми се допаѓаше повеќе овој е побавен и со женски вокал повеќе.
 
На врв Bottom