Kade mozham da najdam uchebnik za vtora godina po Fizika gimnazisko obrazovanie na internet?

Член од
23 мај 2023
Мислења
2
Поени од реакции
0
Kako shto pishi naslovot
Itno mi treba
Автоматски споено мислење:

 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.922
Поени од реакции
1.445
Учебниците се забранети во Северна.
Читањето книги го загадува умот.
Квалификувани кадри биле непотребни во партиските штабови.
Нема што да читаш, има да слушаш.
Умот треба да биде празен, табула раза, Тапа Џонсон.
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.413
Поени од реакции
29.908
Sepak mi veli deka treba da platam za da go gledam
Океј. Сега гледам дека измениле нешто со trial-от.

Бајпас решение
оди на:
https://scribd.vdownloaders.com/
копирај го линкот (https://www.scribd.com/document/479478706/Fizika-za-II-godina-makedonski-jazik-1-pdf) што ти го дадов од учебникот и го имаш спремен за download во PDF формат од прва до последна страна.
Screenshot from 2023-05-25 19-29-05.png
Ако евентуално не се снајдеш, пиши ми порака со твој мејл ќе ти го испратам учебникот во PDF (веќе го симнав кај мене во компјутер).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom