Jas 18 a taa postara..

Член од
27 јуни 2019
Мислења
8
Поени од реакции
11
Imam 18 godini a sakam postari zheni.. Vo postari mislam na 35+, dali e okej toa I dali nekogash bi mi uspealo da Imam neshto so po vozrasna zhena? Ne e vazno dali e mazhena Ili ne, samo me interesira dali e vozmozhno I Kako bi mozel toa da go napravam.. Nekoi soveti za fakjanje milfica haha;)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.700
Поени од реакции
9.539
Imam 18 godini a sakam postari zheni.. Vo postari mislam na 35+, dali e okej toa I dali nekogash bi mi uspealo da Imam neshto so po vozrasna zhena? Ne e vazno dali e mazhena Ili ne, samo me interesira dali e vozmozhno I Kako bi mozel toa da go napravam.. Nekoi soveti za fakjanje milfica haha;)

Имаш 18 или 22 години елегантна кајгана!??:pos:
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.166
Поени од реакции
17.964
Да јадиш стап од целер.

Значи не корен, не листовите, туку стапот .
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
Imam 18 godini a sakam postari zheni.. Vo postari mislam na 35+, dali e okej toa I dali nekogash bi mi uspealo da Imam neshto so po vozrasna zhena? Ne e vazno dali e mazhena Ili ne, samo me interesira dali e vozmozhno I Kako bi mozel toa da go napravam.. Nekoi soveti za fakjanje milfica haha;)
Samo ako si Vodovodzija ili cistac na bazeni....inaku jok.
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Хахахах тешко дечко тешко ако си стварно 18 треба уште да чекаш најмалку уште 10 години па да почнеш да дупиш милфици иначе 18 години и милфици само во порн индустријата и некои екстремно ретки ретардирани ситуации во реалност... затоа сега концентрирај да дупиш мали п..ки твоја генерација или максимум 2 години постари од тебе па ке имаш искуство за милфици во иднина п.с ако прва ке ти биде милфица ке умреш хахахааха ке те пегла убавоо :pos:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.591
Поени од реакции
38.739
Хахахах тешко дечко тешко ако си стварно 18 треба уште да чекаш најмалку уште 10 години па да почнеш да дупиш милфици иначе 18 години и милфици само во порн индустријата и некои екстремно ретки ретардирани ситуации во реалност... затоа сега концентрирај да дупиш мали п..ки твоја генерација или максимум 2 години постари од тебе па ке имаш искуство за милфици во иднина п.с ако прва ке ти биде милфица ке умреш хахахааха ке те пегла убавоо :pos:
Како ќе го пегла?
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Па ако е постара не мора да значи дека којзнае колку е искусна.
Најчесто да не кажам во сите ситуации тие жени постари што се сексат со многу помлади се многу искусни, не зборуваме за жени домаќини тука батка.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Imam 18 godini a sakam postari zheni.. Vo postari mislam na 35+, dali e okej toa I dali nekogash bi mi uspealo da Imam neshto so po vozrasna zhena? Ne e vazno dali e mazhena Ili ne, samo me interesira dali e vozmozhno I Kako bi mozel toa da go napravam.. Nekoi soveti za fakjanje milfica haha;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom