IRC прашања, помош, #pletenje итн.

proxx

The Hardcore!
Член од
1 март 2007
Мислења
226
Поени од реакции
4
Хахахаха! за усер не треба платен маил.. лол!
Треба ВАЛИДЕН Маил, ја имав 9 усери, сите усери ги логирав на ботови.. ама не се замарам више со IRC & Scripting.. тапа е веќе мирцот..

Поздрав
 

proxx

The Hardcore!
Член од
1 март 2007
Мислења
226
Поени од реакции
4
Tnx ама не ми треба јас имам усер.Ми требе хелпер што има над 800 глобал ацес на серверот :)
Хехе, ко прво нема да најдеш хелпер за да ти помогне за било што, хелперите се само за HELP! Самото име ти кажува, идеш на официјален хелп канал, кажуваш што е проблемот и они ти кажуваат решение (ако постои, и ако знаат) а за други работи, не се замарај да најдеш хелпер...

поздрав
 

sinook

Rock 'n' Roll
Член од
26 февруари 2005
Мислења
218
Поени од реакции
2
Edno prasanje...imam Irc verzija 6.31,kade bi mozel da najdam serial za da go registriram? Ako imate nekoja ideja,dobredojdena e sekoja pomos..
 

[Marko]

Мочко
Член од
21 октомври 2007
Мислења
143
Поени од реакции
2
Edno prasanje...imam Irc verzija 6.31,kade bi mozel da najdam serial za da go registriram? Ako imate nekoja ideja,dobredojdena e sekoja pomos..
неможеш, од 6,30 верзија па натака се со валидација преку серверите на mIRC, можеш да користиш некоја OpenSource алтернатива.

Поздрав :helou:
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
EJ AJ NEKOJ PLS AKO MOZE DA NAJDE ILI AKO IMA DA MI POSTIRA PRASANJA
ZA MIRC KVIZOVI VO FORMAT Прашање*Одговор
 
Член од
28 април 2024
Мислења
3
Поени од реакции
6
Kanalot #Macedonia na mIRC seuste e AKTIVEN 2024ta.., prodolzivme i go odrzuvame so DAvOR. Vie site ste dobredojdeni...Povelete!
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: A__

Kajgana Shop

На врв Bottom