iPad 3

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Како ќе му даваш кога ќе нема на него опција за 3G мрежа.Од што ќе зема?

Освен вака нешто
На ајфон 4/3гс итн, имаш Wi-fi Hotspot, каде што делиш нет. Али у принцип да, можеш преку MyWi, работи перфектно.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
AVPlayer HD

ави фајлот го чита и .срт преводот го чита, ама не го лепи преводот за филмот. Кога одам во инфо на видеото пишува но субтитле, а името исто е на видеото и срт фајлот. Решење некој?
На сите филмови ти прави вака?

Пробај имињата направи им ги со еден збор (Matrix.avi - Matrix.srt) и види дали ќе прави пак така.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
На сите филмови ти прави вака?

Пробај имињата направи им ги со еден збор (Matrix.avi - Matrix.srt) и види дали ќе прави пак така.
пробав и така исто. Во меѓувреме се снајдов со good player но баш би сакал да најдам решение за овој плеер повеќе ми се допаѓа
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
пробав и така исто. Во меѓувреме се снајдов со good player но баш би сакал да најдам решение за овој плеер повеќе ми се допаѓа
Јас прво го користев GoodPlayer па се префрлив на AVPLayer и на него си останав, не сум имал до сега никаков проблем со ништо. Расчепкај во сетинзите да не си утнал нешто? Или па инсталирај го од друго место и/или друга верзија од програмот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom