Interactive solutions -Ohrid

Член од
29 март 2013
Мислења
162
Поени од реакции
23
Здраво дечки за скоро ќе треба да почнам со работа во Интерактив солушн. Дали некој има информација дали се редовни со плата и каков е односот према вработените?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
14.674
Поени од реакции
23.328
Редовни се и односот им е океј.
 
Член од
11 февруари 2021
Мислења
6
Поени од реакции
3
За што е фирмава и што работиш? може да ми дадеш повеќе инфо какви позиции имаат?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom