IMBA сум кога...

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Aбе пишав скоро непобедливи. И по шо Бане е како шо кажа еден од најголемите Disablers во 1в1 можиш да тепаш некој и без да те допри, а Лина со (scepter,boots of travel,refresher) во 1в1 можи партал да те напрај а после можи и да си земиш(shiva,silence i hex/dagon) и ела турни ја освен ако играш со(магина,трол,урса и др.)
Ako produzish da pisuvash za 1vs1 igri, bolje idi na CS podforumot.
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
Абе ок секој си има свое мислење. Нема потреба за нервози
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
1)Офф
Имба сум кога седнувам на шоља! :)
2)Он
Имба сум коа играм со Clockwerk и Zombie јесда мн ретко се наоѓа некој да ги изигра
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
Имба сум кога играм со енч. и ахе:salut::salut:
 

Demon_Lord

May the force be with you!
Член од
11 септември 2008
Мислења
428
Поени од реакции
9
хехе, инба сум кога играм со кој било херој кој е невидлив (bounty hunter, Nerubian Weawer), се жалат дека ме имало секаде на мапата во исто време :P
 

Gohan

I (L) Fußball
Член од
14 февруари 2009
Мислења
420
Поени од реакции
14
Abadon - Nedaj boze da mi go dade..

Vengeful Spirit - Najomilen mi e,ne pamtam da sum izgubil so nego,retko..

Drow Ranger - Nekogas go zimam ako sakam nekoj nogo da go tepam..Mn Agility i Dmg ima..

Goblin - Ako ne mi se igra,si igram majtap..

Anti Mage - Go zimam oti e kejfski herojot..:vozbud: :helou:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Abadon - Nedaj boze da mi go dade..

Vengeful Spirit - Najomilen mi e,ne pamtam da sum izgubil so nego,retko..

Drow Ranger - Nekogas go zimam ako sakam nekoj nogo da go tepam..Mn Agility i Dmg ima..

Goblin - Ako ne mi se igra,si igram majtap..

Anti Mage - Go zimam oti e kejfski herojot..:vozbud: :helou:
Aj, ke te zeeme nekad ko igrame dota so luge od kgn..zemi abadon :) da te vidime :)

Samo 4 dushi na kgn-dota podforum znaat da igraat dota...:) drugive samo se furate :)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Аууу, абадонот е гнаса од херој.. Тој штитот и ултито се.. да ти се качи притисикот. Идете ганг 3ца, тој си става штит и бега, останува на 300, му се пушта улти и додека видете побегнал, а па у битка, влегува прв сите го тепаат, останува на 300, сама му се пушта улти и за 4 секунди пак излечен на цела енергија а сите противници пуштиле улти на него..

Венгето не е лош, ама е прилично сложен херој ( оти се игра како супорт, тој купува вардови ), така да се сомневам дека знаеш да го играш, ама добро : )
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Аууу, абадонот е гнаса од херој.. Тој штитот и ултито се.. да ти се качи притисикот. Идете ганг 3ца, тој си става штит и бега, останува на 300, му се пушта улти и додека видете побегнал, а па у битка, влегува прв сите го тепаат, останува на 300, сама му се пушта улти и за 4 секунди пак излечен на цела енергија а сите противници пуштиле улти на него..

Венгето не е лош, ама е прилично сложен херој ( оти се игра како супорт, тој купува вардови ), така да се сомневам дека знаеш да го играш, ама добро : )
Gleaf replay kako aba igraat kao suport..:) ne e losh..
U bitka on tanka, ama prai narkomani i zima wards.. -.-
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Абе најглупиот херој направен некогаш.. Не е ни супорт, ни тенк, ни па тепач, а може да се игра како што сакаш..
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Ic ne te razbiram,sakas da kazes deka si jak a jas slab,add me ako imas garena : nickyxx : cya:helou:
Sakam da kazam deka na forumov ste site jaki na zborovi, a koa se sobirame kajgandzii da igrame dota na garena..koj od koj po noob..retki se onie koj znaat da igraat.
Taka da, ne rekov deka si noob..ali, rekov deka ke vidime dali si koa ke igrame kajgandzii..

A, i..koa sme kaj toa..ne ke e losho da se sobereme, 2 meseca neam pusteno garena.. -.-
 

Kajgana Shop

На врв Bottom