Ideja za nargile bar

Dali e profitabilno nargile bar vo Mk ?

  • Da

    Гласови: 3 23,1%
  • Ne

    Гласови: 8 61,5%
  • Ne sum siguren

    Гласови: 2 15,4%

  • Вкупно гласачи
    13
  • Гласањето е завршено на .
Член од
27 јули 2017
Мислења
11
Поени од реакции
2
Zdravo sakam da mi kazeme mislenje vo vrska so otvaranje nargile bar vo istocna mk sto mislite ?
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Zdravo sakam da mi kazeme mislenje vo vrska so otvaranje nargile bar vo istocna mk sto mislite ?
Најдобро би било прво да направиш една анкета во градот во кој живееш за да видиш што мислат луѓето, дали би сакале да одат на наргиле или не. Иначе успешно би било ако е во некој поатрактивен дуќан во чаршијја, но исто така освен наргиле да продаваш и кафиња, чаеви, слатки и такви работи.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.639
Поени од реакции
79.951
neznam jajs za toa mene mi lici kako nekoja droga za zarazuvane na lugeto deka ke bidi kaj sto ke si stavat droga za pusene ili sospric vo vena ke se sobiratamu mozebi sekta nekoja ili satanizam sto znam nesumjas za takvi raboti
 
Член од
27 јули 2017
Мислења
11
Поени од реакции
2
Најдобро би било прво да направиш една анкета во градот во кој живееш за да видиш што мислат луѓето, дали би сакале да одат на наргиле или не. Иначе успешно би било ако е во некој поатрактивен дуќан во чаршијја, но исто така освен наргиле да продаваш и кафиња, чаеви, слатки и такви работи.
Po tocno I toa mi e planet da bide kafe bar samo plus I nargile so zabavi za vikend itn...
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Zdravo sakam da mi kazeme mislenje vo vrska so otvaranje nargile bar vo istocna mk sto mislite ?
Оди во стара скопска чаршија, таму имаш(мислам дека уште има)еден султан кафич со наргиле....види, распрашај се, само мое мислење е дека не ти е многу занимлива идејата, едино ако планираш да запослиш и стомачни танчерки :цицки:е тогаш би била друга приказна;)
 
Член од
27 јули 2017
Мислења
11
Поени од реакции
2
Ka
Оди во стара скопска чаршија, таму имаш(мислам дека уште има)еден султан кафич со наргиле....види, распрашај се, само мое мислење е дека не ти е многу занимлива идејата, едино ако планираш да запослиш и стомачни танчерки :цицки:е тогаш би била друга приказна;)[/QUOTE
Kate ideata mi e isto kako kafe bar so zabavi samo plus nargile
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.033
Поени од реакции
35.530
Оди во стара скопска чаршија, таму имаш(мислам дека уште има)еден султан кафич со наргиле....види, распрашај се, само мое мислење е дека не ти е многу занимлива идејата, едино ако планираш да запослиш и стомачни танчерки :цицки:е тогаш би била друга приказна;)
... инаку визуелно би било вака !!! перниците во прегратка наргиле на маса ! :D

 
Последно уредено:

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Po tocno I toa mi e planet da bide kafe bar samo plus I nargile so zabavi za vikend itn...
Така е најдобро. Плус ако викаш добри пејачи да прават журки и ако има добри светлосни ефекти и секако добра услуга, ќе имаш заработка, ако не нешто претерано добра, бар солидна.
 
Член од
27 јули 2017
Мислења
11
Поени од реакции
2
Така е најдобро. Плус ако викаш добри пејачи да прават журки и ако има добри светлосни ефекти и секако добра услуга, ќе имаш заработка, ако не нешто претерано добра, бар солидна.
Da ne mi citas misli hehe bas toa i mislam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.147
Поени од реакции
16.312
Оди во стара скопска чаршија, таму имаш(мислам дека уште има)еден султан кафич со наргиле....види, распрашај се, само мое мислење е дека не ти е многу занимлива идејата, едино ако планираш да запослиш и стомачни танчерки :цицки:е тогаш би била друга приказна;)
Султан е урнат пред година дена, али нема врска може во околните кафичи да седне и еден чај да се напие.
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Султан е урнат пред година дена, али нема врска може во околните кафичи да седне и еден чај да се напие.
Незнаев навистина, затоа и пишав дека не сум сигурна, одамна не сум била од другата страна на Вардар.
Фала за информацијата.
 
Член од
12 јануари 2018
Мислења
22
Поени од реакции
4
Наргиле у куманово обавезно секој ден наргиле си палам ред драгон д бест
 

Kajgana Shop

На врв Bottom