Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Фросе ова со Еуенчето и Боге уствари е за Елена од јбт и Боге од КуБа на Нина дечкото? :pipi: Шо бе срчкана си со Елена и Нина пер?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Сте виделе некој на Hi5 со поише слики и поише Photo Comments од оваа?

http://koskule.hi5.com
На оваа цел живот на хај5 и е оставен.

Фросе ова со Еуенчето и Боге уствари е за Елена од јбт и Боге од КуБа на Нина дечкото? :pipi: Шо бе срчкана си со Елена и Нина пер?
ТИЕ се срчкаа први со мене, оди едно 40тина страни наназад. Да не се знаело за заебанција.
Очекувам сега да ме претепаат на први септември, се плашам многу знаеш...:vozbud::vozbud:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Абе ја касно видов тоа со Елен4ето али не контам кај летнала.. Бар ја не ја знаев бар НЕА ко таков тип на цура. Ех Лела и Фрос под брза постапка у ГУЦ да ве видам.. Јбт менталитет си го прај своето :nesum:
Бај Д Веј бејбз шала на страна можно е да се залета на 1ви али читај само да се ЗАЛЕТА.
Како и да е, се знае секој си завзема став и страна.. Така да викај ако не друго да и се изнасмеам на 1ви, несмеат да те удрат шта ти је од Бутел 1 до гробишта да ги собираме после? Неее, не им стиска.
Како и да е, ја мислам дека до претерантус ојде ова.
П.С. Сега ќе бидам следна? :pipi: Да си го стаам сама профилот? :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
lele glavna tema sum haha aj nvm fros za nituedna ocenka ne si mi pomognala ne siri dezinfornacii i ako tato ti e doktor togas se znae kako dobivas ti ocenki haha nepismena edna ali ne se zamaram so nisko intelektni iskompleksirani devojcinja i jas i ti ke si se razbereme na prvi t.e. jas ke se razberam so tebe posto poslem toa nikoj nema da te prepoznae :bip: ajde komentiraj te slobodno posto tuka sum na stranava p.s. ne sum od radisani tuku od butel...i da nejkev da doznaes koja sum nemase nikad razbra devojce????
Бесплатни часови по македонски јазик од неписмената :

nituedna - Ниту една
poslem- потоа
komentiraj te - коментирајте
nejkev- не сакав

Фала, повелете и друг пат:)
 
Член од
28 јуни 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
POZDRAV DO ODMAZDNI4KA JAS JA ZNAM KOJA E, TAA NE E NI NAJMALKU SVESNA JAS KOJ SUM, NEKA SI GI PAKUVA PARTALITE I NEKA SI REZERVIRA LET ZA NOV ZELAND AMA DA GLEDA DA BIDE SAMA U AVION OTI POSLE OVA STO KE I GO NAPRAVAM KE I BIDE SRAM DA SI JA NAMESTI BEDNATA FRIZURA PRED OGLEDALO A NE DA SE POJAVI VO JAVNOST :nesum::coffee:
Best Regards
Milorad Ulemek Legija
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.785
Поени од реакции
4.028
хахаха демек ти не си и другар,
ако знаеш за реметов значи она ти кажала
поздрави ја и не бидете до толку проѕирни
се зачленувате и одма на темава доаѓате:tapp:
 

LiGLaTa

PartY AnimaL =)
Член од
10 јуни 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
Не Бе магде он ја мразиии одмаздни4ка...:tapp::kesa:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom