Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Пробај направи и рентген ќе најдеш внатре цела колонизација на Вонземјани сосе НЛО и Мадершип :)
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Сеуште не е детектирано НЛО бидејќи се плашат од вепаров. Кога ќе замине од светов ќе има навалица,слушајте ме. :coffee:
Грешка си ..

Сега објавие дека е детектиран Непознат Лежечки Објект во близината на Скопје .. на радарот зафаѓа цел екран .. шо би можело тоа да биде ?
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Z

ZeroStyle

Гостин
Грешка си ..

Сега објавие дека е детектиран Непознат Лежечки Објект во близината на Скопје .. на радарот зафаѓа цел екран .. шо би можело тоа да биде ?

Најнови информации од официјални извори,екранот прегреал и пукнал...
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Неможам коментар да и остаам :nesvest:
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
На оваа хемороидите и пеат : Let the sunshine , ooo let the sunshine , разбираш ..

А тие постарите хемороиди : Отвори го чмарчето ,на-нана , се задуживме , ќе испоцркаме , на-нана..
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
lele kukle ne se trosi tolku na pisuvanje posto toa ne e nisto dr osven tresenje zeleni.a te znam mn dobro i jas mislev kako drugite dodoeka ne doznav kakva idiotka si plivas za drzava ili da se jebavas so trenerot hahah,i ne se sekiraj ke doznaes koja sum ama koga jas ke sakam.I ZAPAMTI:PREDNOST MI E TOA STO NE ZNAES KOJA SUM HAHAHAH somuvaj me ma4e posto ke postanam tvoja nokna mora
Ма4е.. нема да се разбуди тој што би се осмелил да те сонува, него... запознај се со братот на Џену :helou:



Ај да не ја троламе темава со глупости, јас веќе нема да реплицирам, ќе си ставам пак профили.
Како за почеток, на одмазни4ка профилот.
Уффф мој тип, слабост ми се вакви цури, летс гет бизи вендета грл:vozbud: знаеш како викаат.. Остра секира дрво не бира!

Кој ремет......
Немојте до толку, ќе добие самоубиствени нагони.
Самоубиствени нагони..изразени преку прејадување? :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom