Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Види го шо купачи носи , брич вкрај и плус нарипан му за поголем да му изгледа, и плус се мисли дека е шема :pos: :pos::pos::pos::pos:
омг лол рофл хаха муахахха ..
А дека си мисли дека е шема, нека си мисли. Ние му се отепавме од смеење.
 
Член од
14 април 2008
Мислења
47
Поени од реакции
0
http://www.hi5.com/friend/108683969--Staji%C3%84%C2%87--Profile-html

Pogledajte About Me i Interests!!!!!!!Ova e tipicen primer za Muska Fufica!!!!

About Me



Jas sum elektras (ETF) sto ne nosi naocari, medjutim nosam fixna, za golema zalost, sto ustvr me prai poelektras sve, ali ce projde i toa (For those who don`t understand please write me and you`ll get a full explanation). Imam strasno razviena motorika i sklonost kon sportovi; strasno razvien sluh, malte-ne apsoluten sluhist, gitarist i VOKAL clen na svadbarski bend, koj e spremen vo sekoe vreme da omazi/ozeni nekogo. So tekot na evolucijata na moeto ego, se zaraziv so t.n. outfit selection i stanav MUSKA SMIZLA, taka da sega uzivam vo parcinjata sto si gi naodjam koa setkam nasekade po zapadov. Mozes da me najdes u sekoe fancy mesto po gradov, a obozavam koga prestojuvam u Beograd, radi dobro poznati razlozi. Mnogu sakam da citam pogotovo nekoi pateticni romani za zagubenata ljubov, karakterot mi e kalen sprema gastronimijata olicetvoruvajci me vo golem gurman... Ne znam sto zaboraviv, ali kako i da e pisi mail i ce spoznaes uste nesto za mene, ako te interesira normalno.

Aaaa da. SOVRSEN SUM :)))))




Interests



Shopping mi e pasija, gledanje utakmici i gubenje vreme pred TV na bilo kakva emisija so sportska sodrzina mi e slaba strana, igram fudbal, basket, plivam, trcam skoro sekoj den na staza, vozam bicikl, roleri, BMW, SVIRAM na desetina muzicki instrumenti, se jademve so Toshe vo odnos na kvaliteten vokal, ja obozavam informatikata kako moja idna profesija, Shopping mi e pasija...

Favorite Music

Favorite Song: sve od tose i colic, a bogami i posledniov album od Zeljko ne e los, unwritten - natasha bedingfield...


Favorite Movies

Goal, Goal II, La vita e bella, Sweet November, Hotel Rwanda i Bloody diamond,


Favorite TV Shows

South Park


Favorite Books

Ubedlivo najbolja kniga e Martin Eden - Jack London, a posle nea sledat site pateticni romani na celo so Man and a boy, Man and a woman (prodolzenie na ova prvovo) od Toni Parsons, Tell no one Harlan Koben, a moze i Nicolas Sparks so negovite patetiki, kao recimo Message in a bottle, Steps of remember... Inace triler e moj zanr


Favorite Quote

Zavrsi fakultet deteeeeee!!!




:pos2::pos2::pos2::jaj::tapp::tapp::tapp::uvo::uvo::pos2::pos2::pos::pos::pos::tapp:
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
About Me
strasno razvien sluh, malte-ne apsoluten sluhist, gitarist i VOKAL clen na svadbarski bend, koj e spremen vo sekoe vreme da omazi/ozeni nekogo. So tekot na evolucijata na moeto ego, se zaraziv so t.n. outfit selection i stanav MUSKA SMIZLA, taka da sega uzivam vo parcinjata sto si gi naodjam koa setkam nasekade po zapadov. Mozes da me najdes u sekoe fancy mesto po gradov, a obozavam koga prestojuvam u Beograd, radi dobro poznati razlozi. Mnogu sakam da citam pogotovo nekoi pateticni romani za zagubenata ljubov, karakterot mi e kalen sprema gastronimijata olicetvoruvajci me vo golem gurman... Ne znam sto zaboraviv, ali kako i da e pisi mail i ce spoznaes uste nesto za mene, ako te interesira normalno.

Aaaa da. SOVRSEN SUM :)))))




Interests

se jademve so Toshe vo odnos na kvaliteten vokal,
мојата реплика:
Типов е патетичен
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom