Google / Android developer account / Play Store

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.510
Поени од реакции
32.114
Здраво,

Имаме ли некој Android девелопер тука? :)
Имам пар прашања во врска со објавувањето на нова апликација на PlayStore за кои ми е потребно појаснување. Пишете ми ПП :)

Поздрав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom