Garena Општо

Член од
3 мај 2008
Мислења
601
Поени од реакции
7
еј дали некои знае колку MB интернет се троши на 1 саат на garena ( DOTA )
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
лол ако не играш не троши ич ако играш ти зима 5-10 мб од гаме
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Абе да питам нешто ..
Ај некој нека ме запише на мсн или да ми каже некак по убаво да објасне како да си го направам името во боја..
Мислам дека може само 4 или 5 букви со боја..
Ај подетално ми кажете, Pls .. оти јас не можам нешто да го средам.
Еве ви мсн : mite_mkd@live.com
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Абе да питам нешто ..
Ај некој нека ме запише на мсн или да ми каже некак по убаво да објасне како да си го направам името во боја..
Мислам дека може само 4 или 5 букви со боја..
Ај подетално ми кажете, Pls .. оти јас не можам нешто да го средам.
Еве ви мсн : mite_mkd@live.com
кога играв на bnet имаше една програма namespoofer.. пробај со неа ако биде :)
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
26
Повели:

Red is .|c00ff0000(your name)
Green is .|c0000ff00(your name)
Blue is .|c000000ff(your name)
Yellow is .|c00ffff00(your name)
Magenta/Bright Purple is .|c00ff00ff(your name)
Deeper purple/violet is .|c00a400ff(your name)
Cyan is .|c0000ffff(your name)
Teal is .|c0000ffca(your name)
Black is .|c00000000(your name)
Medium grey is .|c007c7c7c(your name)
Goldish is .|c00ffbd00(your name)
 
Г

Господ

Гостин
Коа ќе видам некој со обоено име на гг ми се преобраќаат цревава:jaj:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Зошто кога играм на Гарена и пример ке има ли RMK ке излезам ли некојпат и после не ми покажува ниеден host креирано и после кога стискам Alt+Tab ми излева Garena Crashed..
треба да ставам ли слика што пише после потоа ? иначе тоа го пише Garena CRASHED . и одам Yes, и вика It's Save dump to C/Program Files/Garena :.. така некако некој фајл го пишаше :) земав го делете и пак тоа ... незнам шт одаве ..
ај поарно ке ви ставам слика кога ке играм пак ..:) а можеби и вака разбирате..:pos:


:bayern:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Исклучи какви и да имаш хакови пуштено и се ќе биде ок:toe:
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
јас продавам шелс на гарена ..кој сака пм ме или овде или на гарена никот ми е ист и таму ..
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
јас продавам шелс на гарена ..кој сака пм ме или овде или на гарена никот ми е ист и таму ..
Eftino samo kaj mite Shells na veliko :) hayzor eden ne castis eden mesec gm be Frankfurt :P

macko_mece ovde xD
 
На врв Bottom