Garena Општо

Xhizors

Ok!
Член од
24 август 2008
Мислења
92
Поени од реакции
5
Хелп!!!
До сеа се си идеше најнормално ама у последно време на секоја партија порано или покасно ми праи дисконект од нишо!!Имам и интернет и све не ливнал хостот само така од чиста мира пише You have been disconnected! фала :helou:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.551
Хелп!!!
До сеа се си идеше најнормално ама у последно време на секоја партија порано или покасно ми праи дисконект од нишо!!Имам и интернет и све не ливнал хостот само така од чиста мира пише You have been disconnected! фала :helou:
Па да хостот има drop hack :) и затоа така :)
 

Xhizors

Ok!
Член од
24 август 2008
Мислења
92
Поени од реакции
5
Па да хостот има drop hack :) и затоа така :)
абе тој шо хосташе ми е школкси и нема хак ја го прашав...
ама биваше ли кај секој хост шо ке влезам да има таков хак??
Weird!!
 

GoGo*

LSS
Член од
10 јуни 2008
Мислења
564
Поени од реакции
18
Ако може некој да ми каже сто се тоа тунели и како се стават?Почетник сум на гарена.:)
 

Xhizors

Ok!
Член од
24 август 2008
Мислења
92
Поени од реакции
5
Хелп!!!
До сеа се си идеше најнормално ама у последно време на секоја партија порано или покасно ми праи дисконект од нишо!!Имам и интернет и све не ливнал хостот само така од чиста мира пише You have been disconnected! фала :helou:
Ае бе малце помош!
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.265
Поени од реакции
8.229
Ае бе малце помош!
Ух, може те сецнал интернетот за момент, али највероватно е гарената, знае да праи проблеми, и мене ми се има случувано, али не толку често ко на тебе..
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.551
Кај мене денес се укочва гарената на checking client version :toe:

до мене е нешто или и други го имаат истиот проблем
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.112
Поени од реакции
1.864
Имат и други проблем.Јас немам али други 5-6 се жалат на истиот проблем.
 
Член од
26 мај 2009
Мислења
73
Поени од реакции
2
Ако може некој да ми каже сто се тоа тунели и како се стават?Почетник сум на гарена.:)
кога ке влезеш во некоја соба нели има листа од лева страна на useri кој се во таа соба најди го тој на кого сакаш да му дадеш лев клик и tunnel
 
Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
Шо ако имам инсталирано пач и апдејтови за eurobuttle а сакам сега g arena да инсталирам.Ќе ми испоремети ли во инсталација?Ќе можам ли и двете да ги играм??
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.551
Шо ако имам инсталирано пач и апдејтови за eurobuttle а сакам сега g arena да инсталирам.Ќе ми испоремети ли во инсталација?Ќе можам ли и двете да ги играм??
Garena нема врска со б нет сосема посебен софтвер ти е и можеш двете да ги играш. :smir:
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Абе да не знае некој шо е проб ного време не бев играл на Garena и некни си направив нов акаунт и нели играм дота околу цела нед а заглаван сум на многу малко пред 3ти левел направив нов акаунт пак тама заглавив и со денови играм нејке да мрдне...Да не знае некој што е раб?
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Играше некој денес на Гарена ... јас цел ден пробувам да се логирам но ми пишува Connect server failed ...
 
На врв Bottom