Gametime

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
275
Поени од реакции
196
Каде може да се купи гаме картички шо се внесуваат за да се добие 1 месец играње и по колку се продаваат
 

Eva Molotow

Anti-social Engineer
Член од
6 јуни 2008
Мислења
532
Поени од реакции
392
Не постои game card за 1 месец, ќе мора со кредитна да си искешираш или да земеш 60 day game card од Југотон ваму таму, не знам кај точно ги има и по колку се продаваат, мене преку кредитна ме решетаат. :)
 

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
275
Поени од реакции
196
12 евра ти е преку кредитна ?
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
12 евра ти е преку кредитна ?
13 за еден месец, ако платиш наеднаш за 3 тогаш е 12, а ако платиш наеднаш за 6 тогаш е по 11евра. Иначе има ингејм некој што продава gametime за голд. Можеш и со нив бизнис да направиш :D. На Frostmane 20k = 60 дена
 

Jeg

Член од
13 февруари 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Немој некој да помислил да купи гејм тиме од луѓе шо продаваат 1 месец=10к злато. Тие се скамери, изгледа ја пријавуваат картицата со која е уплатено како крадена и го поништуваат трансферот и се шо че платите се поништува. Така се зафркнав за моунт. Плаќајнето со вов голд е зафркната работа. =)
pozz
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom