Fumax патики

Член од
21 ноември 2011
Мислења
1.292
Поени од реакции
656
Па незнам дали е баш кожа (чисто сумљам) ама добри се на изглед. Беа 1900 ден, ми дадоа попуст од 200 ден. Не се истите патики од сликава
Спрема етикетата на патиките не се кожа.
Автоматски споено мислење:

 

Attachments

Последно уредено:
Член од
22 јуни 2019
Мислења
817
Поени од реакции
1.297
Па незнам дали е баш кожа (чисто сумљам) ама добри се на изглед. Беа 1900 ден, ми дадоа попуст од 200 ден. Не се истите патики од сликава
Спрема етикетата на патиките не се кожа.
Автоматски споено мислење:

За 2500 има чиста (турска) кожа сникери и кондури со екстра квалитет...
А овие на сликата ни едните ни другите не се кожа...тоа е како пластифицирана кожа..срање квалитет....ќе се излупе и испука со текот на времето...
Ребукот ти е добар ќе те служе. А за овие мат стартот е кинеско срање тешко..А оти е некоја си бугарска измислена марка уште поголемо срање е ...
Имал сум такви патики порано и за 3 месеци ми се скинале и пропаднале..
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
1.292
Поени од реакции
656
Сеакко не траат кај мене многу патиките хехех како што кажав погоре од 4-12 месеци сила. Се зависи од квалитетот..тоа е колку пари толку музика
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
817
Поени од реакции
1.297
Рибукот е добар екстра...А за тоа мат стартот патиката не се требал да купуваш такво срање...
 
Член од
10 март 2022
Мислења
193
Поени од реакции
400
Сеакко не траат кај мене многу патиките хехех како што кажав погоре од 4-12 месеци сила. Се зависи од квалитетот..тоа е колку пари толку музика
А зошто не инвестираш барем во квалитетни влошки и истите да ги користиш кај сите ефтини патики што ќе ги кинеш на 4 месеци? Мислам дека сите праиме грешка што значително помалку се грижиме што носиме на стапала отколку горниот дел на телото а уствари стапалата се тие што не држат цел ден. Ова се моите
Автоматски споено мислење:

Иако изгледаат чудно и со голем лак сепак такви ми се стапалата, дури левата има уште поголем лак
 

Attachments

Член од
21 ноември 2011
Мислења
1.292
Поени од реакции
656
Користам и влошки по потреба, зависи од патика до патика....рибукот океј е ама не е за Зимски Период. Затоа зедов и други патики да ја поминам зимава. Не се замарам со патики јас, земам, носам и колку траат...Траат....4-6 месеци траеја кинеските џубриња од 99-ките ахахаха
Работата ми е интензивна и затоа нем и треаат патиките иначе имам и турски патики (платнени и пролетно-есенски) од 1500 ден веќе 3 години и гајле немаат (за низ град наваму натаму)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom