Full/Part Time Senior Flutter/Dart Developer

Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
13
Девојки и момци, како ние растеме така и потребите за нови сили ни се зголемуваат :)

Во моментот ни треба искусен Flutter/Dart developer кој исто така веќе го користи и Bloc widget-от за Flutter.

Најпрво за да сме на чисто :), како самите Вие така и ние, кратко само ни треба мало видување согласно Вашето искуство и да предвидете, односно назначите колку работни саати би Ви биле потребни за да го завршите следниот проект:

https://crnw.uk/flutter-cluj


На самиот линк имате и дополнителни информации како и можност за Апликација доколку сте Вие Вистинските!!!
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
13
Реално за колку што вреди, затоа стои провери на линкот и ќе имаш претстава Дали СИ ЗА или НЕ во однос на вештина, на потребно време за извршување, а цената на сегашниот проект зависи од сите тие фактори. Секако и пред се е можност за работа на цело работно време со што финансискиот бенефит започнува од $1000 долари (пак за тие кои реално го заслужуваат)...па нагоре.
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
13
Имаме потреба за уште еден девелопер/програмер во истата област, плата $1000-3000, зависно од искуство, брзина и слично
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
13
nesho za pocetnik imate li? koj sto saka da uci i napreduva
Најдобро е и почетници да ги имаме во база, со нивните моментални вештини и аспириации
АПЛИКАЦИЈА
Автоматски споено мислење:

Најново што ни е треба е NextCloud, ама веќе искусен админ/девелопер и секое дополнително познавање на програмски јазици, претходна работа е само предност!

crnw.uk/NextCloud
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom