Forex market

Член од
25 ноември 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Dali nekoj ima iskusto so Forex market? Dali nekoj vlozil sredstva i dali mu e isplatena dobivkata? Ako znae nekoj kade da najdam poveke informacii neka mi napise. Blagodaram.
Автоматски споено мислење:

 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
9.664
Поени од реакции
16.755
Ako mislis deka ke dobies nekakva dobivka a planiras da vlozis minimum, ne se ni trudi.
I treba da si dobro zapoznaen sho pravat tvoite pari koga veke ke se stavat na trejdanje.
 

Nikolaben2 @ YT

Carspotter
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.414
Поени од реакции
957
Се исплати ама сам да си ги трејдаш парите (И се разбира со колку ќе трејдаш), да не ги даваш на преваранти што си ги видел по реклами кај јутубери и инстаграмџии бидејќи гледам сега тоа е тренд.
Информации, совети и искуства по редит форуми, курсеви, книги и секако јутуб.
 
Член од
7 јануари 2018
Мислења
3
Поени од реакции
1
Доколку некој е заинтересиран јас би можел да ве упатам на нешто подобро.
Станува збор за IM Academy тоа е платформа која што ви помага на Форекс пазарот да станете успешни во вашите трејдови.
Ке напоменам дека оваа платформа се основа на анализа и алатки, и не е скам.
Веќе доста многу луѓе од Балканот имаат завземено удел во сево ова.
Јас сум веќе некое време во ова и сум доста задоволен.
Да не должам кој е заинтересиран нека ме контактира ке му објаснам дополнително.
Убава вечер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom