Forest Gathering part 3 @ с. Добри Дол - 28.08.2009

Eva Molotow

Anti-social Engineer
Член од
6 јуни 2008
Мислења
532
Поени од реакции
392

Флаерот си објаснува се. :]
Аутдор роденденско журче, влез 100 денари.

Чисто информативно за нечисто неинформираните, Добри Дол се наоѓа во близина на Марков Манастир зад Водно. Се стига и со кола до местото, а и автобус 58 вози до таму.

Тамански евент за почеток на школска година.

See you in the dark forests under the dark sky. :smir:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
a inaku kakva zurka ke bide ova,so muzika ke ima
i ova plakatot malku da bese po dobar, po citliv za nikade e
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.703
Поени од реакции
11.127
Флеш т.е. Албиорикс е момакот што прв ќе отвори и или ќе развали трансојни накај прога што маваат или може да ве чилне малце, Шамбу поима неам кој е, а и не ме интересира, зошто Змија го кикнаа а колку што ме држи памет, он требаше во тој термин да рока гоа псај најача на свет, Вишуда е ѕверовача дете, што ќе ве развали со гоа мелодиици, Торч е момак од Косово, што искрено поима неам што музика пушта, ама ме влече и он накај гоа, Дукса ака Реалистик (Параматма), може да рока се, од брејк бит и индиски днб до дип псај транс со хепи хард кор, за Псај Ман сум чул дека бил ѕвер :icon_lol: , Корле ака Хиперактив ќе развали гоа и псаерици џоа морнинзи, и Кец и Коко ќе ви ја затворат журката посабајлечки и сите ќе си одите дома дехидрирани :icon_lol:

Any questions?
 

Mortron

shadow on acid
Член од
18 март 2009
Мислења
28
Поени од реакции
0
skazi im fali vo line up da go rokne nekoj so gitarata po glava :pos2: ne super zurka ke bide ,ke gledam da dojdam vaka na po goa zurka.. koj moze da odi neka ne se misli ke imalo i torta:jaj:
 
Член од
21 август 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
a inaku kakva zurka ke bide ova,so muzika ke ima
i ova plakatot malku da bese po dobar, po citliv za nikade e
ne e sve vo Seka Aleksic i Dzej .... ima i drugi vidovi muzika...

Shambhu e Nase drugarche na Duksa ... kje vozi so psy , dark stil taka da kje ima od sve po neshto ...
btw : Torch e mrsen i se ochekuva da ne poshandrca site...
peace

зошто Змија го кикнаа а колку што ме држи памет, он требаше во тој термин да рока гоа псај најача на свет,
Никој не е кикнат... Само што Змики тој период е на свадба и нема да ја имаме честа да го слушнеме...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom