Football Manager 2015 - cost before ordering (акција на serbian-fm)

Член од
12 април 2012
Мислења
53
Поени од реакции
19
Здраво на сите приврзаници на играта Football Manager !!!

Незнам дали сте запознаени со понудата која ја нуди сајтот http://serbian-fm.net/ (најдобриот форум за Football Manager на овие простори и официјално признат от Sigames). Наназад 4 години се продава преку нив играва за најниска можна цена.
Новина оваа година е што може да се порача новата верзија на играта ( football manager 2015) и да се плати на 3 рати. Доколку некој го интересира повеќе за детаљите нека провери на сајтот:
http://serbian-fm.net/cost-before-ordering-prodaja-football-manager-2015-vt11388.htm

Поздрав !!!
 
Член од
12 април 2012
Мислења
53
Поени од реакции
19
Рано е да... ова е понуда да се порача оргиналот и да се плати на 3 рати ;)
 
Член од
12 април 2012
Мислења
53
Поени од реакции
19
Цената ќе биде 3000 динари, во евра тоа е за странство 30 евра. Акцијата е за првите 100 порачки, понатака цената ќе биде за некое евро поскапо али сигурно под 40 евра (лани беше 36-7 евра). И тоа ќе може да се плати на 3 рати по 10 евра... Подобра цена за оргинал верзија на играва нема да се најде ако се знае дека играта чини 50 евра од кога ке излезе :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom