Fiat 500 vs. Alfa Romeo MiTo

Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.651
Поени од реакции
1.597
ако се мислам меѓу купер и мито,се знае дека ќе го земам куперот....
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.685
Темава е споредба за овие 2 возила. (за оние што ке се запрашаат каде ми отиде постот)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom